1         2         aez         anagennisi         11         22         119         aris         4         7        18521         8         karmiotissa         10        

 

 

 

Friday, 06 January 2017 13:48

Κρεμάει τα ποδοσφαιρικά του παπούτσια ο Κρασσάς (ευχαριστίες από ΑΕΖ)

Την απόφαση να βάλει τέλος στην ποδοσφαιρική του καριέρα πήρε ο Σίμος Κρασσάς, με την ΑΕΖ να τον ευχαριστεί για την προσφορά του.

Αναλυτικά:

«Το διοικητικό συμβούλιο του σωματείου της Αθλητικής Ένωσης Ζακακίου θα ήθελε να ευχαριστήσει θερμά τον ποδοσφαιριστή Σίμο Κρασσά.

Σεβόμενοι την απόφαση του παίκτη να αποχωρήσει από τα γήπεδα, δεν έχουμε παρά να τον ευχαριστήσουμε για τη συνεισφορά του αυτά τα δύο χρόνια στην ομάδα μας.

Κυρίως ευχαριστούμε το Σίμο Κρασσά, γιατί ήταν ένας από τους συντελεστές που έγραψαν την ιστορική άνοδο της ΑΕΖ Ζακακίου στην πρώτη κατηγορία.

Του ευχόμαστε ότι καλύτερο σε προσωπικό, επαγγελματικό και οικογενειακό επίπεδο.

Ίσως κάποτε οι δρόμοι ΑΕΖ και Κρασσά συναντηθούν ξανά είτε ως παίκτης είτε ως κάτι άλλο όπου αφορά το ποδόσφαιρο!».

Read 893 times

Live Στοίχημα | Live Streaming Αγώνες | 100% Μπόνους Εγγραφής

Stoiximan.gr: Σούπερ αποδόσεις από το Stoiximan στα Κυπριακά ματς! Παίξε με 100€ bonus, 0% γκανιότα και περισσότερα από 150 ειδικά στοιχήματα για τα παιχνίδια του Κυπριακού πρωταθλήματος.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ...

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ-ΟΜΟΝΟΙΑ
18:00 ΑΡΗΣ-ΑΕΚ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ-ΑΕΛ
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ-ΕΡΜΗΣ
17:00 ΑΠΟΕΛ-ΑΕΖ
18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ

Βαθμολογία

  ΟΜΑΔΑ ΑΓΩ. ΓΚΟΛ ΒΑΘ.
1. ΑΠΟΕΛ 19 45-10 46 
2. ΑΕΚ 19 37-11 45
3. AEΛ 19 28-11 41   
4. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 19 42-15 40  
5. ΟΜΟΝΟΙΑ 19 38-26 37  
6. ΕΡΜΗΣ  19 25-28 28   
7. Ν.ΣΑΛΑΜΙΝΑ 19 18-21 26
8. ΕΘΝΙΚΟΣ  19 31-32 24 
9. ΑΝΟΡΘΩΣΗ 19 20-21 22 
10. ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 20-36 19  
11. ΑΡΗΣ 19 17-39 14  
12. ΔΟΞΑ 19 8-27 11 
13. AEZ 19 19-43
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 19 16-41 5

Ζωντανά στην TV

ΠΕΜΠΤΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

CYTAVISION SPORTS 1

22:00 ΡΟΜΑ – ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ

NOVASPORTS 1

17:15 ΠΑΟΚ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
NOVΑSPORTS 2

19:00 ΤΣΣΚΑ – ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ

21:05 ΜΑΚΑΜΠΙ – ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
NOVASPORTS 3

22:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΕΦΕΣ

NOVASPORTS 4

21:15 ΑΡΜΑΝΙ – ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ

NOVA SPORTS EXTRA

19:30 ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

PRIME TEL

20:15 ΑΤΛΕΤΙΚΟ Μ. – ΕΪΜΠΑΡ

22:15 ΣΟΣΙΕΔΑΔ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Copyright © 2014. All Rights Reserved.