Πρεμιέρα live με Bet on Alfa
19/08/2017 11:25

Το πρωτάθλημα αρχίζει και η ιστοσελίδα μας sport-fm.com.cy και αυτή τη σεζόν, με τη χορηγία της Bet on Alfa θα φέρει κοντά σας όλα τα ματς μέχρι τη λήξη του φετινού μαραθωνίου.

Αρχή με την πρεμιέρα του πρωταθλήματος που είναι κουτσουρεμένη λόγω των αναβολών που πήραν οι ομάδες που έχουν ευρωπαϊκές υποχρεώσεις στα play offs του Champions League Και του Europa League. Θα γίνουν στο πλαίσιο της πρώτης αγωνιστικής τέσσερα ματς, με το σημερινό πρόγραμμα να περιλαμβάνει τις αναμετρήσεις Εθνικός Άχνας-Αλκή Ορόκλινης και ΑΕΛ-Άρης.

Αναλυτικά τα σημερινά ματς για την πρεμιέρα του πρωταθλήματος, με τις αποδόσεις στο κουπόνι της Bet on Alfa.

19:00   Εθνικός Άχνας-Αλκή Ορόκλινης: Το πρώτο ματς του πρωταθλήματος θα γίνει στο Δασάκι, με τον Εθνικό να ρίχνεται στη μάχη, έχοντας το εμπάργκο μεταγραφών, ενώ η Αλκή επέστρεψε στην κατηγορία των μεγάλων με στόχο να εδραιωθεί. Στο κουπόνι της Bet on Alfa, προβάλλει σαν φαβορί η Αλκή με το διπλό να είναι στο 2.35. Ο άσος για νίκη του Εθνικού προσφέρεται στο 2.80, ενώ το «Χ» είναι στο 3.20. Η απόδοση για το over 2.5 goals είναι στο 2.00, το Under 2.5 goals είναι στο 1.65 και η απόδοση για να σκοράρουν και οι δύο ομάδες προσφέρεται στο 1.80.

20:00   ΑΕΛ-Άρης: Το μίνι λεμεσιανό ντέρμπι στο Τσίρειο, έχει το φαβορί του που είναι η ΑΕΛ με απόδοση μόλις στο 1.45 στο κουπόνι της Bet on Alfa. Το διπλό του Άρη προσφέρεται στο 6.40 και το ισόπαλο αποτέλεσμα στο 4.00. Όσον αφορά τον αριθμό των γκολ που θα σημειωθούν, στο 1.60 είναι η απόδοση του over 2.5 goals και στο 2.15 το under 2.5 goals, ενώ στο 1.70 προσφέρεται η απόδοση για να σκοράρουν και οι δύο ομάδες.

Μέσα από την ιστοσελίδα μας μπορείτε να παρακολουθήσετε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα, δηλώσεις από τους πρωταγωνιστές, παρασκήνια, φωτογραφικό υλικό, βίντεο και άλλα πολλά, όλα αυτά με τη χορηγία της Bet on Alfa.