Φαβορί με 1.55 η Δόξα, στο 5.00 η νίκη του Ολυμπιακού
21/08/2017 09:19

Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος Α’ κατηγορίας έχει και σήμερα δράση, με το πρόγραμμα να περιλαμβάνει ένα ματς. Συγκεκριμένα στο Μακάρειο στάδιο, κοινή έδρα για Ολυμπιακό και Δόξα οι δύο ομάδες θα αναμετρηθούν μεταξύ τους στις 19:00 κυνηγώντας το θετικό ξεκίνημα στο φετινό ποδοσφαιρικό μαραθώνιο.

Μέσα από την ιστοσελίδα μας sport-fm.com.cy, με τη χορηγία της Bet on Alfa, μπορείτε να ενημερώνεστε λεπτό προς λεπτό για την εξέλιξη του αγώνα, καθώς επίσης και να διαβάσετε όλα όσα θα γίνουν και όλο τον απόηχο. Με δηλώσεις από προπονητές και ποδοσφαιριστές, παρασκήνια, φωτογραφίες, βίντεο και άλλα πολλά.

Από στοιχηματικής πλευράς, η Δόξα είναι η ομάδα που προβάλλει σαν φαβορί στο κουπόνι της Bet on Alfa, με απόδοση για το διπλό καθώς τυπικά είναι φιλοξενούμενη μόλις στο 1.55. Στο 5.00 προσφέρεται η νίκη του Ολυμπιακού που επιστρέφει στην πρώτη κατηγορία και στο 3.75 το ισόπαλο αποτέλεσμα. Το over 2.5 goals, καθώς και το under 2.6 goals, έχουν ακριβώς την ίδια απόδοση και συγκεκριμένα είναι στο 1.80 στο κουπόνι της Bet on Alfa.