SHARE
Η ΚΟΠ ανακοίνωσε τους ορισμούς των διαιτητών για τους αγώνες των μικρών κατηγοριών.

Αναλυτικά:
Παγκύπριο Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 4η Αγωνιστική
 Παρασκευή, 13 Οκτωβρίου 2017
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 19:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΡΟΒΕΡΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΡΤΗΛΑΣ
Τέταρτος Διαιτητής: ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
 Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ ΔΑΛΙΟΥ 15:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΜΑΤΣΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΩΡΑ ΜΥΡΙΑΝΘΕΑ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
 Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΞΕΝΙΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΒΑΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥ
 Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ 15:30 ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ “ΚΕΡΥΝΕΙΑ-ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ”
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΛΛΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΡΑΣΤΙΤΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΝΙΚΟΣ ΠΛΑΤΗΣ
 Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 15:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΩ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ (Λ/ΚΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΝΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
 Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 15:30 ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
Στάδιο
ΣΤΑΔΙΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ Μ.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΝΤ
 Κυριακή, 15 Οκτωβρίου 2017
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ 15:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΚΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Γ΄ Κατηγορίας 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 5η Αγωνιστική
 Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
ΟΛΥΜΠΙΑΣΛΥΜΠΙΩΝ 15:30 Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
 Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 15:30 ΛΕΙΒΑΔΙΑΚΟΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΜΟΔΡΟΜΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
 Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 15:30 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΘΩΜΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΟΥΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΕΤΡΟΣ ΞΥΝΑΡΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΙΑΣΩΝΑΣ ΧΑΠΕΣΙΗΣ
 Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ 15:30 ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΑ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΩΛΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
 Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ 15:30 ΜΕΑΠ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ “ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ” ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΦΡΑΙΜ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΤΖΗΣ
 Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 15:30 ΠΕΓΕΙΑ 2014
Στάδιο
ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Λ/κα) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΚΑΠΟΥΛΛΗΣ
 Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
ΑΠΕΠ ΠΙΤΣΙΛΙΑΣ 15:30 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ
Διαιτητές
Διαιτητής ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΟΥΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΗΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΙΖΟΥ
 Κυριακή, 15 Οκτωβρίου 2017
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 15:30 Π.Ο. ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Στάδιο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΣΙΜΟΣ ΤΑΡΑΠΟΥΛΟΥΖΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
 3η Αγωνιστική
 Τετάρτη, 18 Οκτωβρίου 2017
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 18:00 ΕΝ.Α.Δ. ΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ
Στάδιο
ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Λ/ΚΑ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥΜΑΖΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΤΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΙΟΣ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ 17/18

Γηπεδούχος Ώρα Φιλοξενούμενη

 5η Αγωνιστική
 Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ 15:30 ΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΑΜΜΑΡΙ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΛΕΚΗΣ
 Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000 15:30 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΙΟΛΟΥ
Στάδιο
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥ B.
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΙΕΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Λ/ΣΙΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΥ
 Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ 15:30 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
Στάδιο
ΕΛΗΑ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Διαιτητές
Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΜΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΟΣ
 Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ 15:30 ΑΕΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ ΑΧΕΡΙΤΟΥ
Στάδιο
ΔΟΞΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΠΡΟΓΕΝΗΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 Σάββατο, 14 Οκτωβρίου 2017
ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΡΟΛΑΚΚΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Παρ/νι) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΤΡΟΥΛΛΑ ΣΑΪΤΤΗ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΙΟΠΕΤΡΙ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 Κυριακή, 15 Οκτωβρίου 2017
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 15:30 ΕΛΠΙΔΑ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Στάδιο
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΝΟΥ
Διαιτητές
Διαιτητής ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΙΚΤΩΡΟΣ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΟΡΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ
 Κυριακή, 15 Οκτωβρίου 2017
ΟΡΦΕΑΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 15:30 ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Στάδιο
ΓΗΠΕΔΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Διαιτητές
Διαιτητής ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΣΙΑΣ
Α’ Βοηθός Διαιτητής ΑΔΑΜΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Β’ Βοηθός Διαιτητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Παρατηρητής
Παρατηρητής ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ