SHARE

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε τους ορισμούς των διαιτητών των μικρών κατηγοριών.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Παρασκευή, 19:00

Αναγέννηση – Διγενής Ορ.: Ιωάννης Κάττου (Ν. Σαμαράς – Ξ. Ηροδότου), 4ος: Χρίστος Χαραλάμπους, Παρ.: Δημήτρης Σταύρου

ΘΟΪ Λ. – Ομόνοια Αρ.: Χρίστος Ν. Χρίστου (Μ. Τίγρης – Π. Φιλής), Παρ.: Ανδρέας Παπαπαναγιώτου

Σάββατο, 14:30

Ένωση – ΑΕΖ: Δημήτρης Σολωμού (Π. Μιχαήλ – Α. Γεωργίου), Παρ.: Νίκος Γρηγοριάδης

ΠΑΕΕΚ – Αγία Νάπα: Κυριάκος Χριστοδούλου (Γ. Γκίνος – Σ. Παπακώστας), Παρ.: Ανδρέας Ξάνθου

Οθέλλος – Εθνικός Α.: Αντρέας Στρούθου (Α. Αδάμου – Α. Βίκτωρος), Παρ: Μιχάλης Καραϊσκάκης

Χαλκάνορας – Καρμιώτισσα: Ανδρέας Ορθοδόξου (Α. Πραστίτης – Δ. Μυριανθέα), Παρ.: Χριστόφορος Κιντ

ΑΣΙΛ – Ξυλοτύμπου: Χρίστος Κωνσταντίνου (Μ. Γαβριήλ – Δ. Χριστοφόρου), Παρ.: Ιάσωνας Χαπέσιης

 

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο, 14:30

ΕΝΑΔ – ΕΝΥ Διγενής: Μάριος Χριστοφόρου (Α. Ζαρτήλας – Σ. Διονυσίου), Παρ.: Ανδρέας Κωνσταντίνου

Πέγεια – Ορμήδεια: Χαράλαμπος Θεοδώρου (Κ. Χριστοφόρου – Σ. Αριστοδήμου), Παρ.: Χρίστος Αριστοδήμου

Διγενής Μ. – Ελπίδα Α.: Αναστάσης Αναστάση (Σ. Αναστασίου – Β. Καμηλάρης), Παρ.: Βάσος Αργυρού

ΑΠΕΠ – Φοίνικας: Αλέξης Προκοπίου (Λ. Παπαχριστοδούλου – Χ. Πρωτοπαπάς), Παρ.: Σταύρος Σταύρου

Ακρίτας – Αχυρώνας: Χαράλαμπος Εφραίμ (Σ. Αυγουστή – Μ. Γιασουμή), Παρ.: Μηνάς Χατζηχαραλάμπους

Λειβαδιακός/Σαλαμίνα – ΜΕΑΠ: Ροβέρτος Κώστα (Κ. Σωκράτους – Α. Παναγιώτου), Παρ.: Γιάγκος Τζιαπούρας

Εθνικός Λ. – Ονήσιλλος: Κωνσταντίνος Σάββα (Μ. Στυλιανού – Μ. Βώλου), Παρ.: Αντώνης Χριστοδούλου

ΑΠΕΑ – Ολυμπιάδα: Δημήτρης Κουμή (Α. Τουμάζου – Η. Κωμοδρόμος), Παρ.: Παναγιώτης Γερασίμου

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΣΤΟΚ

Σάββατο, 14:30

Ηρακλής – Αμαθούς: Κωνσταντίνος Φελλάς (Χ. Δημοσθένους – Π. Χατζηγεωργίου), Παρ.: Δημήτρης Δημητρίου

ΑΕΝ – Ροτσίδης: Παύλος Ττοφή (Θ. Καμηλάρη – Α. Χατζηγιάννης), Παρ.: Χρίστος Σκαπούλλης

Δόξα – Άτλας: Δημήτρης Φυλακτού (Π. Ξυναρής – Γ. Χαραλάμπους), Παρ.: Ανδρέας Μέσσιος

Κόρνος – Ορφέας: Μανώλης Μασιάς (Χ. Καουρά – Γ. Χαραλάμπους), Παρ.: Κυριάκος Νεοφύτου

Ελπίδα – Κούρρης: Ιωάννης Πέτρου (Τ. Τηλεμάχου – Α. Παπαθανασίου), Παρ.: Στέλιος Τρύφωνος

Φρέναρος – Ομόνοια: Αιμίλιος Χριστοφή (Μ. Ευαγόρου – Φ. Κουρρά), Παρ.: Δημήτρης Χρυσοστόμου

Κυριακή, 14:30

Ποσειδώνας – Εληά: Μιχάλης Κλεάνθους (Μ. Ανδρέου – Π. Εφραίμ), Παρ.: Θωμάς Μούσκος