Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοίνωσε τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 17ης  Αγωνιστικής  του Πρωταθλήματος CYTA.

 

Τετάρτη, 20.12.2017 / 17:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λευκωσίας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας

Στάδιο                                      :    ΜΑΚΑΡΕΙΟ

Διαιτητής                                 :    Ψευδιώτης Κώστας

Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Λαζάρου Ιωάννης

Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Ανδρέου Π. Ανδρέας

4ος Διαιτητής                          :    Μασιάς Δημήτρης

Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Αργυρού Μιχάλης

 

Τετάρτη, 20.12.2017 / 18:00

ΑΕΛ Λεμεσού – ΑΕΚ Λάρνακας

Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ

Διαιτητής                                 :    Νικολάου Γιώργος

Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Βίκτωρος Σωτήρης

Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Γεωργίου Παύλος

4ος Διαιτητής                          :    Νικολαϊδης Χρίστος

Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Δημητρίου Ανδρέας

 

Τετάρτη, 20.12.2017 / 19:00

ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου – ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας

Στάδιο                                      :    ΑΝΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

Διαιτητής                                 :    Τράττου Λεόντιος

Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Μαρίνου Μιχάλης

Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Κυριάκου Κυριάκος

4ος Διαιτητής                          :    Νεοφύτου Νεόφυτος

Παρατηρητής Διαιτησίας      :  Παπαβαρνάβα Μιχάλης

 

Πέμπτη, 21.12.2017 / 17:00

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς

Στάδιο                                      :    “da Noi – Αμ/στος / Επιστροφή

Διαιτητής                                 :    Χριστοφή Τιμόθεος

Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Εγγλέζου Νίκος

Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Χρίστου Ε. Χρίστος

4ος Διαιτητής                          :    Αργυρού Μ. Ανδρέας

Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Τσαγγάρης Μάριος

 

Πέμπτη, 21.12.2017 / 18:00

ΑΡΗΣ Λεμεσού – ΑΛΚΗ Ορόκλινης

Στάδιο                                      :    ΤΣΙΡΕΙΟ

Διαιτητής                                 :    Σωτηρίου Λούκας

Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Σωτηρίου Μιχάλης

Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Ξενοφώντος Χαράλαμπος

4ος Διαιτητής                          :    Κωνσταντίνου Ανδρέας

Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης

 

Πέμπτη, 21.12.2017 / 19:00

ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού

Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Ζ

Διαιτητής                                 :    Νεοκλέους Νικόλας

Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Καλησπέρας Νίκος

Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Σάββα Γιώργος

4ος Διαιτητής                          :    Τσούκκας Αβραάμ

Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καϊλης Πανίκος

 

Πέμπτη, 21.12.2017 / 19:00

ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας – ΠΑΦΟΣ FC

Στάδιο                                      :    Γ.Σ.Π

Διαιτητής                                 :    Αναστασίου Γιάννης

Α’ Βοηθός Διαιτητής              :    Πέτρου Πέτρος

Β’ Βοηθός Διαιτητής              :    Ευαγόρου Ευαγόρας

4ος Διαιτητής                          :    Φωτίου Κωνσταντίνος

Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ξάνθου Ανδρέας