Η ΚΟΠ ανακοίνωσε τους ορισμούς των διαιτητών στις μικρές κατηγορίας.
Αναλυτικά οι ορισμοί:
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Παρασκευή, 19:00
Αγία Νάπα – ΑΣΙΛ: Ανδρέας Αργυρού (Α. Αδάμου – Σ. Κανάρης), Παρ.: Νίκος Πλατής
Εθνικός Άχνας – Ομόνοια Αρ.: Κωνσταντίνος Φωτίου (Κ. Σωκράτους – Δ. Χριστοφόρου), 4ος: Δημήτρης Σολωμού, Παρ.: Μιχάλης Καραϊσκάκης
Σάββατο, 16:00
ΜΕΑΠ – Άρης: Αντρέας Στρούθου (Χ. Δημοσθένους – Χ. Πιερή), Παρ.: Νίκος Γρηγοριάδης
Διγενής Ορ. – ΘΟΪ Λ.: Αλέξης Προκοπίου (Α. Ζαρτήλας – Μ. Γαβριήλ), Παρ.: Ανδρέας Παπαπαναγιώτου
ΠΑΕΕΚ – Ολυμπιακός: Κωνσταντίνος Φελλάς (Π. Φιλής – Σ. Διονυσίου), Παρ.: Μάριος Τσαγγάρης
Ονήσιλλος – Οθέλλος: Χρίστος Χαραλάμπους (Α. Γεωργίου – Γ. Κοζάκος), Παρ.: Ανδρέας Αντωνόπουλος
ΑΕΖ – Αναγέννηση: Μάριος Χριστοφόρου (Π. Μιχαήλ – Ν. Σαμαράς), Παρ.: Στέφανος Χατζηνικόλα
Ακρίτας – Καρμιώτισσα: Μανώλης Μασιάς (Α. Παναγιώτου – Α. Τουμάζου), Παρ.: Δημήτρης Σταύρου
Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Σάββατο, 16:00
Εθνικός Λ. – Ομόνοια Ψ.: Θωμάς Χατζηβασίλείου (Α. Διαμαντής – Π. Εφραίμ), Παρ.: Κυριάκος Νεοφύτου
ΑΠΕΑ – Ορμήδεια: Ροβέρτος Κώστα (Ν. Ζαχαρίου – Η. Κωμοδρόμος), Παρ.: Ανδρέας Κωνσταντίνου
Πέγεια – Κούρρης: Δημήτρης Κυριάκου (Χ. Ιακώβου – Α. Γρηγορίου), Παρ.: Παναγιώτης Καρατζής
Χαλκάνορας – Αχυρώνας: Νικόλας Νικολάου (Α. Πραστίτης – Β. Καμηλάρη), Παρ.: Αγγέλα Κυριάκου
Ξυλοτύμπου – ΕΝΑΔ: Κωνσταντίνος Σάββα (Χ. Ασπρογένης – Μ. Στυλιανού), Παρ.: Χριστόφορος Κιντ
Διγενής Μ. – Αμαθούς: Παύλος Ττοφή (Χ. Καουρά – Ι. Ιωάννου), Παρ.: Βάσος Αργυρού
Ελπίδα Αστρ. – Ολυμπιάδα: Αιμίλιος Χριστοφή (Φ. Κουρρά – Μ. Ευαγόρου), Παρ.: Αντώνης Χριστοδούλου
Κυριακή, 16:00
Εθνικός Α. – ΕΝΥ Διγενής: Ιωάννης Κάττου (Α. Κουντουρέττης – Α. Σαΐττη), Παρ.: Κύπρος Νικολάου
ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΣΤΟΚ
Σάββατο, 16:00
Εληά – ΑΕΚ Κορ.: Στέλιος Αναστασίου (Κ. Ιωάννου – Α. Χατζηγιάννης), Παρ.: Θωμάς Μούσκος
Ασπίδα – Άτλας: Ορφέας Φελλάς (Γ. Λογγίνου – Α. Πέτρου), Παρ.: Ανδρέας Σιάλος
Ροτσίδης – ΑΠΕΠ: Ιωάννης Πέτρου (Γ. Χαραλάμπους – Π. Χριστοδούλου), Παρ.: Ιάκωβος Τοκκαρή
Κορμακίτης – Ηρακλής: Αντώνης Κωνσταντινίδης (Θ. Κωνσταντίνου – Χ. Πρωτοπαπάς), Παρ.: Δημήτρης Χρυσοστόμου
Ορφέας – ΑΠΟΝΑ: Μενέλαος Αντωνίου (Σ. Αναστασίου – Σ. Ταραπουλούζης), Παρ.: Στέλιος Τρύφωνος
Κυριακή, 16:00
Δόξα Π. – ΑΕΝ: Χρίστος Ζαρτήλα (Μ. Ανδρέου – Α. Δημοκράτους), Παρ.: Νίκη Καραγιώργη