Περπατούσε στην κερκίδα με γεμάτο ποτήρι μπύρας στο κεφάλι!
21/02/2019 10:36

Η Σάλκε απογοήτευσε στο χορτάρι με την ήττα της, στο φινάλε, από την Μάντσεστερ Σίτι των 10 παικτών, όμως στην εξέδρα ένας φίλος των Γερμανών “σκόραρε” με ένα ποτήρι μπύρας (VIDEO)!

Τα δεδομένα και τα σημάδια ήταν υπέρ της από τη στιγμή που είχε κάνει την ανατροπή στο σκορ με δύο εύστοχα πέναλτι του Μπενταλέμπ στο τελευταίο δεκάλεπτο του πρώτου ημιχρόνου και η αντίπαλός της έμεινε με 10 παίκτες από το 68ο λεπτό με την αποβολή του Οταμέντι.

Παρόλα αυτά η Σάλκε λιγοψύχησε, δεν τόλμησε να παίξει για το τρίτο γκολ και τιμωρήθηκε, με την Σίτι να κάνει ανατροπή στην… ανατροπή και με τους Σανέ και Στέρλινγκ να φεύγει με τη νίκη (μισή πρόκριση) με 3-2 από την Γερμανία.

Την ώρα πάντως που στο χορτάρι οι παίκτες του Ντομένικο Τεντέσκο απέτυχαν, στην εξέδρα υπήρχε ένας φίλος της Σάλκε που μπορεί κάλλιστα να διεκδικήσει το βραβείο για τον πιο ευρηματικό οπαδό στο Champions League για το έτος 2019.

Τι έκανε; Έβαλε ένα ποτήρι μπύρα στο κεφάλι του έκανε πασαρέλα, “υποχρεώνοντας” αρκετούς από τους ομοϊδεάτες του να σπεύσουν να βγάλουν φωτογραφίες και να τραβήξουν video με το πρωτόφαντο και συνάμα εντυπωσιακό θέαμα.