12/09/2019 14:38 1140 Views

Η ΚΟΠ ανακοινώνει το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Cyta από την 4η μέχρι τη 15η αγωνιστική καθώς και τις ημερομηνίες διεξαγωγής των αναβληθέντων αγώνων, εκτός από το ΑΠΟΕΛ – Ανόρθωση που θα ανακοινωθεί σε μεταγενέστερο στάδιο.
4η αγωνιστική
Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου

19:00 Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου
18:00 Ομόνοια – Απόλλων
20:00 ΑΕΛ – Δόξα
Κυριακή, 22 Σεπτεμβρίου
18:00 Ανόρθωση – Πάφος F.C.
19:00 Εθνικός Άχνας – Νέα Σαλαμίνα
Δευτέρα, 23 Σεπτεμβρίου
19:00 ΕΝΠ – ΑΠΟΕΛ
Παρασκευή, 27 Σεπτεμβρίου
Εξ αναβολής αγώνας 1ης αγωνιστικής
19:00 ΑΕΚ – Απόλλων
Σάββατο, 28 Σεπτεμβρίου
Αγώνας Super Cup
19:00, Αντώνης Παπαδόπουλος
ΑΠΟΕΛ – ΑΕΛ
Τετάρτη, 2 Οκτωβρίου
Εξ αναβολής αγώνας 2ης αγωνιστικής

19:00 Ανόρθωση – Απόλλων
5η αγωνιστική
Παρασκευή, 4 Οκτωβρίου

19:00 ΑΕΚ – Εθνικός Άχνας
Σάββατο, 5 Οκτωβρίου
18:00 Πάφος F.C. – Ομόνοια
19:00 Δόξα – ΕΝΠ
20:00 Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΛ
Κυριακή, 6 Οκτωβρίου
18:00 Απόλλων – Ολυμπιακός
**Ο αγώνας ΑΠΟΕΛ – Ανόρθωση αναβλήθηκε μετά από αίτημα του ΑΠΟΕΛ λόγω των Ευρωπαϊκών υποχρεώσεων του και η ημερομηνία διεξαγωγής του θα ανακοινωθεί σε μεταγενέστερο στάδιο.
6η αγωνιστική
Σάββατο, 19 Οκτωβρίου
18:30 ΑΠΟΕΛ – Δόξα
20:00 Εθνικός Άχνας – Απόλλων
Κυριακή, 20 Οκτωβρίου
17:00 ΕΝΠ – Νέα Σαλαμίνα
18:00 Ανόρθωση – Ομόνοια
19:00 Ολυμπιακός – Πάφος F.C.
Δευτέρα, 21 Οκτωβρίου
19:00 ΑΕΛ – ΑΕΚ
7η αγωνιστική
Παρασκευή, 25 Οκτωβρίου

19:00 Ομόνοια – Ολυμπιακός
Σάββατο, 26 Οκτωβρίου
18:00 Πάφος F.C. – Εθνικός Άχνας
19:00 Απόλλων – ΑΕΛ
Κυριακή, 27 Οκτωβρίου
17:00 ΑΕΚ – ΕΝΠ
19:00 Δόξα – Ανόρθωση
Δευτέρα, 28 Οκτωβρίου
19:00 Νέα Σαλαμίνα – ΑΠΟΕΛ
8η αγωνιστική
Παρασκευή, 1 Νοεμβρίου

19:00 Δόξα – Νέα Σαλαμίνα
Σάββατο, 2 Νοεμβρίου
18:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΕΚ
20:00 Εθνικός Άχνας – Ομόνοια
Κυριακή, 3 Νοεμβρίου
17:00 ΕΝΠ – Απόλλων
18:00 Ανόρθωση – Ολυμπιακός
Δευτέρα, 4 Νοεμβρίου
19:00 ΑΕΛ – Πάφος F.C.
9η αγωνιστική
Παρασκευή, 8 Νοεμβρίου

19:00 ΑΕΚ – Δόξα
Σάββατο, 9 Νοεμβρίου
17:00 Ομόνοια – ΑΕΛ
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Ανόρθωση
Κυριακή, 10 Νοεμβρίου
17:00 Πάφος F.C. – ΕΝΠ
18:00 Ολυμπιακός – Εθνικός Άχνας
19:00 Απόλλων – ΑΠΟΕΛ
10η αγωνιστική
Σάββατο, 23 Νοεμβρίου

17:00 Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΚ
18:00 ΑΠΟΕΛ – Πάφος F.C.
19:00 ΕΝΠ – Ομόνοια
Κυριακή, 24 Νοεμβρίου
17:00 ΑΕΛ – Ολυμπιακός
18:00 Ανόρθωση – Εθνικός Άχνας
Δευτέρα, 25 Νοεμβρίου
19:00 Δόξα – Απόλλων
11η αγωνιστική
Παρασκευή, 29 Νοεμβρίου
19:00 Ολυμπιακός – ΕΝΠ
Σάββατο, 30 Νοεμβρίου
18:00 ΑΕΚ – Ανόρθωση
19:00 Εθνικός Άχνας – ΑΕΛ
Κυριακή, 1η Δεκεμβρίου
17:00 Πάφος F.C. – Δόξα
18:00 Απόλλων – Νέα Σαλαμίνα
Δευτέρα, 2 Δεκεμβρίου
19:00 Ομόνοια – ΑΠΟΕΛ
12η αγωνιστική
Παρασκευή, 6 Δεκεμβρίου

19:00 Πάφος F.C – Νέα Σαλαμίνα
Σάββατο, 7 Δεκεμβρίου
17:00 Ανόρθωση – ΑΕΛ
19:00 Ολυμπιακός – ΑΠΟΕΛ
Κυριακή, 8 Δεκεμβρίου
16:00 Ομόνοια – Δόξα
18:00 Απόλλων – ΑΕΚ
Δευτέρα, 9 Δεκεμβρίου
19:00 Εθνικός Άχνας – ΕΝΠ
13η αγωνιστική
Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου

19:00 Δόξα – Ολυμπιακός
Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου
17:00 ΑΕΚ – Πάφος
19:00 Απόλλων – Ανόρθωση
Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου
17:00 ΕΝΠ – ΑΕΛ
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Ομόνοια
Δευτέρα, 16 Δεκεμβρίου
19:00 ΑΠΟΕΛ – Εθνικός Άχνας
14η αγωνιστική
Παρασκευή, 20 Δεκεμβρίου
19:00 Ανόρθωση – ΕΝΠ
Σάββατο, 21 Δεκεμβρίου
17:00 Πάφος F.C. – Απόλλων
19:00 ΑΕΛ – ΑΠΟΕΛ
Κυριακή, 22 Δεκεμβρίου
16:00 Ολυμπιακός – Νέα Σαλαμίνα
17:00 Ομόνοια – ΑΕΚ
18:00 Εθνικός Άχνας – Δόξα
15η αγωνιστική
Παρασκευή, 3 Ιανουαρίου 2020
19:00 Δόξα – ΑΕΛ
Σάββατο, 4 Ιανουαρίου 2020
17:00 ΑΕΚ – Ολυμπιακός
19:00 Απόλλων – Ομόνοια
Κυριακή, 5 Ιανουαρίου 2020
17:00 ΑΠΟΕΛ – ΕΝΠ
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Εθνικός Άχνας
Δευτέρα, 6 Ιανουαρίου
19:00 Πάφος F.C. – Ανόρθωση
ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΕΣ
Τετάρτη, 8 Ιανουαρίου 2020

19:00 ΑΠΟΕΛ – Ολυμπιακός (εξ αναβολής αγώνας 1ης αγωνιστικής)
Τετάρτη, 15 Ιανουαρίου 2020
19:00 Εθνικός Άχνας – ΑΠΟΕΛ (εξ αναβολής αγώνας 2ης αγωνιστικής)


BET ON ALFA: Παίξε online και πάρε Bonus 100% με την πρώτη κατάθεση μέχρι 100 Ευρώ
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ:

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ