** ** Στη Meridianbet  μπορείτε να ζήσετε την εμπειρία του online betting σε όλα τα πρωταθλήματα του κόσμου σε πολύ υψηλές αποδόσεις.

Το DAILY TOP 3 της Meridianbet για σήμερα Κυριακή (30/10) ταξιδεύει στην Ιταλία.

Δυνατά παιχνίδια και αυτή την εβδομάδα στην Serie A με την 11η αγωνιστική να αναμένεται όπως πάντα συναρπαστική.

Έμπολι – Αταλάντα:

*Βαριά ήττα με 4-0 για την Έμπολι από την Γιουβέντους σε ένα παιχνίδι όπως φάνηκε ανήμπορη για το κάτι παραπάνω και παρέμεινε στους 11 βαθμούς.

*Οι γηπεδούχοι σε πέντε παιχνίδια πρωταθλήματος στην έδρα τους μετρούν μόλις μία νίκη.

*Αντιθέτως η Αταλάντα παραμένει αήττητη μακριά από το γήπεδο της.

*Πρώτη ήττα στο πρωτάθλημα για τους φιλοξενούμενους με 2-0 από την Λάτσιο.

*NG στα 3/5 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

Τορίνο – Μίλαν:

*Σπουδαίο διπλό για την Τορίνο που επικράτησε με 2-1 της Ουτινέζε και επέστρεψε στις νίκες μετά από πέντε ματς.

*Στα θετικά το γεγονός ότι σκόραρε για πέμπτο σερί αγώνα σε πρωτάθλημα και Κύπελλο.

*Σε πολύ καλό φεγγάρι η Μίλαν που προέρχεται από την επιβλητική εκτός έδρας νίκη με 4-0  στο Τσάμπιονς Λιγκ απέναντι στην Ντιναμό Ζάγκρεμπ.

*Στα τρία τελευταία παιχνίδια των «Ροσονέρι» σημειώθηκαν πάνω από 2.5 γκολ.

*Αήττητη η Μίλαν στις εφτά προηγούμενες αναμετρήσεις με αντίπαλο την Τορίνο.

Σπέτσια – Φιορεντίνα:

*Άλλη μία ήττα για την Σπέτσια που δεν τα κατάφερε ούτε κόντρα στην Σαλερνιτάνα χάνοντας με 1-0.

*Over 2.5 στα 4/6 προηγούμενα ματς των γηπεδούχων.

*Από την άλλη η Φιορεντίνα έχασε με 4-3 από την Ίντερ σε ένα παιχνίδι ακατάλληλο για καρδιακούς.

*Εκεί που όλα έδειχναν ότι με το γκολ του Γιόβιτς στο 90’ ο αγώνας θα έμενε στην ισοπαλία, έρχεται ο Μικιταριάν στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων να σοκάρει τους «Βιόλα» και να διαμορφώσει το τελικό 4-3.

*Τέσσερις φορές έχουν συναντηθεί οι δύο ομάδες στο παρελθόν με την Φιορεντίνα να μετρά τρεις νίκες και ένα παιχνίδι να λήγει ισόπαλο.

Φυσικά όλες οι μεγάλες αναμετρήσεις θα βρίσκονται λεπτό προς λεπτό στην ιστοσελίδα μας (www.meridianbet.com.cy).

MOBILE APPLICATION BONUS: Στοιχηματίστε από το κινητό σας και πάρτε έξτρα μπόνους!

Meridianbet – Ο δικός σου κόσμος στοιχήματος!