TOP 3 MATCHES: Επανέναρξη με ντερμπάρες σε Αγγλία, Γερμανία και Ιταλία!

** ** Στη Meridianbet  μπορείτε να ζήσετε την εμπειρία του online betting σε όλα τα πρωταθλήματα του κόσμου σε πολύ υψηλές αποδόσεις.

Επιστρέφουν στις υποχρεώσεις τους οι ομάδες της Ευρώπης, μετά την διακοπή για τις εθνικές ομάδες.

Η δράση συνεχίζεται με ΣΟΥΠΕΡ ντέρμπι σε αρκετά πρωταθλήματα με το TOP 3 MATCHES της Meridianbet, να ταξιδεύει σε Αγγλία, Γερμανία και Ιταλία.

1ST DEPOSIT BONUS– 100% μπόνους πρώτης κατάθεσης μέχρι €150!

*Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις!

Μάντσεστερ Σίτι – Λίβερπουλ:

*Στη 2η θέση η Μάντσεστερ Σίτι με 61 βαθμούς, έκτη η Λίβερπουλ με 42.

*Οι «Σίτιζενς» προέρχονται από την επιβλητική νίκη επί της Μπέρνλι στο FA Cup με 6-0.

*Αυτό ήταν και το έκτο σερί νικηφόρο αποτέλεσμα για τους γηπεδούχους σε όλες τις διοργανώσεις.

*Ήττα με 1-0 στο «Μπερναμπέου» για τη Λίβερπουλ, που σήμαινε και τον αποκλεισμό της από το Τσάμπιονς Λιγκ.

*GG & Over 2.5 στις 6/7 τελευταίες συναντήσεις τους.

Μπάγερν Μονάχου – Ντόρτμουντ:

*Στη 2η θέση η Μπάγερν Μονάχου με 52 βαθμούς, στη κορυφή η Ντόρτμουντ με 53.

*Οι «Βαυαροί» θέλουν να επιστρέψουν στα νικηφόρα αποτελέσματα μετά την ήττα με 2-1 από την Λεβερκούζεν, που τους έριξε στη δεύτερη θέση του βαθμολογικού πίνακα.

*Το γεγονός αυτό σήμαινε και την απομάκρυνση του Γιούλιαν Νάγκελσμαν από τον πάγκο της ομάδας, με τον Τόμας Τούχελ να τον αντικαταστεί.

*Θρίαμβος από την άλλη για την Ντόρτμουντ, που διέλυσε την Κολωνία με το επιβλητικό 6-1.

*Στις εννέα τελευταίες συναντήσεις τους η Μπάγερν μετρά οκτώ νίκες και ένα ματς έληξε ισόπαλο.

Ίντερ – Φιορεντίνα:

*Στη 3η θέση η Ίντερ με 50 βαθμούς, 9η η Φιορεντίνα με 37.

*Η Ίντερ προέρχεται από την εντός έδρας ήττα με 1-0 στο ντέρμπι με την Γιουβέντους.

*Οι «νερατζούρι» παραμένουν μακριά από τις επιτυχίες για τρία σερί ματς σε όλες τις διοργανώσεις.

*Την έβδομη συνεχόμενη νίκη της πέτυχε η Φιορεντίνα ανεξαρτήτως διοργάνωσης, που επικράτησε με 1-0 της Λέτσε.

*Αήττητη η Ίντερ στα 13 τελευταία παιχνίδια με αντίπαλο την Ίντερ.

Φυσικά όλες οι μεγάλες αναμετρήσεις θα βρίσκονται λεπτό προς λεπτό στην ιστοσελίδα μας (www.meridianbet.com.cy).

MOBILE APPLICATION BONUS: Στοιχηματίστε από το κινητό σας και πάρτε έξτρα μπόνους!

Meridianbet – Ο δικός σου κόσμος στοιχήματος!